Violetta Murawska-Woźniak
Magdalena Żukowska

Jesteśmy grupą specjalistów i ekspertów zdrowia psychicznego i psychoedukacji, których łączą te same cele i wartości. Zależy Nam, aby nasi klienci wychodzili od Nas wzmocnieni i wyposażeni w narzędzia oraz metody do samoregulacji, po to by wieść dobre życie oraz budować zdrowe i trwałe relacje ze sobą i z innymi ludźmi. Jesteśmy zdania, że należy dbać o swoje zdrowie psychiczne, tak samo dobrze jak o zdrowie fizyczne dlatego oferujemy jednorazowe konsultacje, terapie krótkoterminowe oraz długoterminowe dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zależy nam na skuteczności aby nasi klienci jak najszybciej wracali do równowagi psychicznej i mogli w pełni cieszyć się życiem. Nasza praca jest świadomym wyborem z którego czerpiemy ogrom satysfakcji. Stawiamy na wysoki standard obsługi, komfort i bezpieczeństwo, ponieważ doskonale wiemy, że tego potrzebują nasi klienci.

Pomagamy dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym i parom między innymi w następujących problemach:

– kryzysy życiowe (problemy finansowe, zdrada, żałoba, itp.),

– problemy w związkach partnerskich, małżeństwie i kłopotach rodzinnych.
– sytuacje separacji, rozwodowe lub okołorozwodowe, (porady i opinie sądowe)

– depresja,

– ataki paniki,

– lęki i stresy,

– problemy w relacjach, obawa niepowodzenia i odrzucenia,

– ukryta samotność,

– brak poczucia własnej wartości, poczucie wykluczenia społecznego,

– problemy emocjonalne,

– problemy psychiczne,

– problemy behawioralne,

– nerwice,

– wypalenie zawodowe, stres w pracy, konflikty, odczucie rozdrażnienia i irytacji,

– lęki społeczne,

– doznania bezradności, zmęczenia, pustki,
– problemy ze snem,
– doświadczanie przemocy,

METODOLOGIA

Jako profesjonaliści stosujemy określoną metodologię naszej pracy, która obejmuje strategię, techniki i narzędzia, które wykorzystujemy, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom oferowanych usług. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych elementów naszej metodologii.

Obserwacja.

Naszą pracę rozpoczynamy od wnikliwej obserwacji. Chodzi o świadome, celowe i strukturalne spojrzenie na zachowania jednostki i grupy.

Komunikacja.

Dialog i rozmowa są podstawowymi narzędziami pracy naszych psychologów. Poprzez rozmowy zdobywamy informacji na temat doświadczeń, myśli, uczuć i zachowań klienta.

Testowanie psychologiczne.

Korzystamy z takich narzędzi jak testy psychologiczne, aby mierzyć różne aspekty funkcjonowania umysłowego, tj. Inteligencja, zdolności, preferencje, cechy osobowości, czy stany emocjonalne.

Analiza i interpretacja.

Na podstawie zebranych danych psycholog analizuje i interpretuje wyniki, które pomagają w zrozumieniu klienta i wyborze odpowiedniej strategii interwencyjnej.

Terapia i interwencja.

W zależności od rodzaju i konkretnego klienta proponujemy odpowiednio dobrane formy wsparcia psychologicznego.

Monitorowanie i ocena.

Po zastosowaniu odpowiedniej metody wsparcia psychologicznego monitorujemy postępy klienta i oceniamy efektywność spotkań z klientem. To umożliwienie dokonanie odpowiednich modyfikacji i dostosowań, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Kodeks etyczny.

Wszystko co robimy jest zgodne z profesjonalnymi zasadami etyki, które chronią prawa naszych klientów, promują dobro i minimalizują szkody.

Nauka i badania.

Nieustannie szukamy nowych informacji i badań, kształcimy się i doskonalimy nasze umiejętności specjalistyczne, co pomaga nam zrozumieć ludzki umysł i zachowanie.